Kaymakam Toy’a teşekkür ziyareti

Kaymakam Toy’a teşekkür ziyareti NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı ve beraberindekiler Kozaklı Kaymakamına teşekkür ziyaretinde bulundu. Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi beraberindeki Şehit aileleri ve gazilerle birlikte Kozaklı Kaymakamı Metehan Toy’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Kozaklı ilçesinde bulunan Şehit aileleri ve gazilerle ilgili sorunların çözümünde kendilerine gösterilen yakın ilgiden […]

 Kaymakam Toy’a teşekkür ziyareti

27.04.2021 - 11:55

Güncelleme : 27.04.2021 - 11:55

Kaymakam Toy’a teşekkür ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı ve beraberindekiler Kozaklı Kaymakamına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi beraberindeki Şehit aileleri ve gazilerle birlikte Kozaklı Kaymakamı Metehan Toy’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kozaklı ilçesinde bulunan Şehit aileleri ve gazilerle ilgili sorunların çözümünde kendilerine gösterilen yakın ilgiden dolayı Kaymakam Metehan Toy’a teşekkürlerini sunan Başkan Çiftçi, derneğin çalışmalarıyla ilgili de bilgiler verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın