Başkan Çiftci’nin engelliler günü mesaisi

Başkan Çiftci’nin engelliler günü mesaisi NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Başkanı ve aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve yönetim kurulu üyeleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile Nevşehir’de görev yapan engelli kamu emekçilerini ziyaret ederek günlerini kutladı. Çiftci, ayrıca 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile GÖRBİR Derneğini ziyaret etti. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan […]

 Başkan Çiftci’nin engelliler günü mesaisi

04.12.2020 - 9:53

Güncelleme : 04.12.2020 - 9:53

Başkan Çiftci’nin engelliler günü mesaisi

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Başkanı ve aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve yönetim kurulu üyeleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile Nevşehir’de görev yapan engelli kamu emekçilerini ziyaret ederek günlerini kutladı.

Çiftci, ayrıca 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile GÖRBİR Derneğini ziyaret etti. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Çiftci, “Esas engelin hoşgörüsüzlük ve anlayışsızlık olduğu gerçeğini bilmemiz gerek. Her birimizin engelli adayı olduğu bu dünyada engelli olan kardeşlerimizin hayatını kolaylaştıracak önlemler alınmalı ve eksik yasal düzenlemeler hayata geçirilmelidir. Kamuda engelli personel sayısı artırılmalı. Özlük, ekonomik, sosyal hakları iyileştirilmelidir. Eğitim Bir Sen olarak bu konudaki mücadelemiz azimle devam etmektedir. Tüm kardeşlerimin gününü kutluyor sevgi saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın