Vatan Yıldızları yetime, kimsesize sahip çıkıyor

Vatan Yıldızları yetime, kimsesize sahip çıkıyor NEVŞEHİR(MHA) Ayşe Paslanmaz’ın başkanlığını yaptığı Vatan Yıldızları Vakfı Nevşehir Şubesi yetime, ihtiyaç sahibine, kimsesize sahip çıkmaya devam ediyor. Nevşehir merkezinde, Kapucubaşı mahallesinde tek başına yaşayan ve yardıma ihtiyacı bulunan 75 yaşındaki kadının evine konuk olan Vatan Yıldızları Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Ayşe Paslanmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri kendisine […]

 Vatan Yıldızları yetime, kimsesize sahip çıkıyor

30.11.2020 - 10:11

Güncelleme : 30.11.2020 - 10:11

Vatan Yıldızları yetime, kimsesize sahip çıkıyor

NEVŞEHİR(MHA) Ayşe Paslanmaz’ın başkanlığını yaptığı Vatan Yıldızları Vakfı Nevşehir Şubesi yetime, ihtiyaç sahibine, kimsesize sahip çıkmaya devam ediyor.

Nevşehir merkezinde, Kapucubaşı mahallesinde tek başına yaşayan ve yardıma ihtiyacı bulunan 75 yaşındaki kadının evine konuk olan Vatan Yıldızları Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Ayşe Paslanmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri kendisine yardım elini uzattılar.

Vakıf olarak imkanları doğrultusunda yardıma muhtaç ailelere yardım ellerini uzatmaya edeceklerini kaydeden Şube Başkanı Ayşe Paslanmaz, “Vakfımızın kuruluş amaçlarından biri de şehrimizde maddi – manevi yardıma ihtiyacı bulunan ailelerimize, insanlarımıza imkanlarımız doğrultusunda sahip çıkabilmek. Bu amaçla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın