Başkan Özmen’den yürekten bir teşekkür

Başkan Özmen’den yürekten bir teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Oğlu Koray Özmen’in düğün merasimine katılanlara teşekkür etti. Özmen, “Geçtiğimiz gün icra ettiğimiz, evlatlarımız Selda ile Koray’ın düğün törenlerine katılarak bizleri onurlandıran tüm devlet büyüklerimize, siyasi parti temsilcilerine, Belediye Başkanlarına, kamu kurum ve kuruluş yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarına, iş insanlarına, Pazarcı esnaflarımıza, üreticilerimize, […]

 Başkan Özmen’den yürekten bir teşekkür

30.07.2021 - 12:27

Güncelleme : 30.07.2021 - 12:27

Başkan Özmen’den yürekten bir teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Oğlu Koray Özmen’in düğün merasimine katılanlara teşekkür etti.

Özmen, “Geçtiğimiz gün icra ettiğimiz, evlatlarımız Selda ile Koray’ın düğün törenlerine katılarak bizleri onurlandıran tüm devlet büyüklerimize, siyasi parti temsilcilerine, Belediye Başkanlarına, kamu kurum ve kuruluş yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarına, iş insanlarına, Pazarcı esnaflarımıza, üreticilerimize, Pazar çalışanlarımıza, basın mensuplarına ve bizleri bu en mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak yanımızda olan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Allah’ım birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın