MHP’li 3 Vekil aday adayı Başkan Çetin’e konuk oldu

MHP’li 3 Vekil aday adayı Başkan Çetin’e konuk oldu NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinden Nevşehir Milletvekili aday adayı olan İlhan Kaya, Yahya Leblebici ve Alparslan İler sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor. Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin ve yönetimini ziyaret eden MHP’li Milletvekili aday adayları İlhan Kaya, Yahya Leblebici […]

 MHP’li 3 Vekil aday adayı Başkan Çetin’e konuk oldu

25.03.2023 - 17:37

Güncelleme : 25.03.2023 - 17:37

MHP’li 3 Vekil aday adayı Başkan Çetin’e konuk oldu

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinden Nevşehir Milletvekili aday adayı olan İlhan Kaya, Yahya Leblebici ve Alparslan İler sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin ve yönetimini ziyaret eden MHP’li Milletvekili aday adayları İlhan Kaya, Yahya Leblebici ve Alparslan İler gerek seçim süreci gerekse Kamu ve sağlık çalışanlarının sorunları üzerine istişarelerde bulundular.

Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin her üç milletvekili aday adayına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın