Başkan Çiftci’den yürekten bir teşekkür

Başkan Çiftci’den yürekten bir teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Başkanı ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Çifci geçtiğimiz hafta son yolculuğuna uğurladığı Annesinin vefatı nedeniyle kendisine taziyede bulunanlara teşekkür etti. Başkan Çiftci, “Rabbim bir imtihandan geçirdi ailemi. Annemi Covid 19 hastalığı vesilesi ile Rahmet-i Rahman a uğurladık. Mekanı cennet olsun inşallah. Peygamber efendimize komşu olsun. Abim, ablam, […]

 Başkan Çiftci’den yürekten bir teşekkür

12.10.2020 - 12:47

Güncelleme : 12.10.2020 - 12:47

Başkan Çiftci’den yürekten bir teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Başkanı ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Çifci geçtiğimiz hafta son yolculuğuna uğurladığı Annesinin vefatı nedeniyle kendisine taziyede bulunanlara teşekkür etti.

Başkan Çiftci, “Rabbim bir imtihandan geçirdi ailemi. Annemi Covid 19 hastalığı vesilesi ile Rahmet-i Rahman a uğurladık. Mekanı cennet olsun inşallah. Peygamber efendimize komşu olsun. Abim, ablam, eniştem ve ben de virüs kaptık. Hastanede tedavi gördük. Rabbim devletimize güç kuvvet versin. Sağlık çalışanlarının her birinden Allah razı olsun. Zor günümüzde desteğini hiç esirgemeyen başta AK Parti İl Başkanım Sayın Mustafa Rauf Yanar, Millet Vekilimiz Sayın Mustafa Açıkgöz, Millet Vekilimiz Sayın Yücel Menekşe, İl Genel Meclisi Başkanım Gürbüz Dinç, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Ak Parti Gülşehir İlçe Başkanımız Çağrı Sönmez, Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, Çat Belediye Başkanı İbrahim Ertürk, Kavak Kasabası Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Önceki Dönem Belediye Başkanı Abim Celal Yiğit. Kızılay Başkanım Ercan Civelek, Borsa Başkanım İbrahim Salaş, Milli İrade Platformu STK başkanlarıma ve yoğunluktan hastalığım dan kaynaklanan sebeplerden dolayı ismini zikredemediğim tüm dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. şuan itibari ile telefon ve mesaj ile taziye ve geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlarıma, kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Eğitim Bir Sen İl teşkilatıma(Canım kardeş ve abilerim). Memur-Sen İl teşkilatıma, genel merkez teşkilatına özelikle Genel Başkanımız Ali Yalçın ve ekibine şükranlarımı sunuyorum. Rabbim gelmiş geçmiş eylesin beterinden muhafaza buyursun. Selam ve dua ile” paylaşımında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın