Başkan Çiftci seyyah gibi

Başkan Çiftci seyyah gibi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de eğitimin tek yetkili sendikası Eğitim-Bir-Sen Şube başkanı ve yönetim kurulu üyeleri adeta seyyah gibi Nevşehir’in her köşesine adım atmayı sürdürüyor. Her geçen yıl üye sayısını da artırmayı başaran Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, Kozaklı, Gülşehir, Ürgüp, Avanos Meslek Yüksek okullarını ziyaret etti. Kozaklı Meslek Yüksek okulu Sekreterliğine atanan […]

 Başkan Çiftci seyyah gibi

21.01.2021 - 9:47

Güncelleme : 21.01.2021 - 9:47

Başkan Çiftci seyyah gibi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de eğitimin tek yetkili sendikası Eğitim-Bir-Sen Şube başkanı ve yönetim kurulu üyeleri adeta seyyah gibi Nevşehir’in her köşesine adım atmayı sürdürüyor.

Her geçen yıl üye sayısını da artırmayı başaran Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, Kozaklı, Gülşehir, Ürgüp, Avanos Meslek Yüksek okullarını ziyaret etti. Kozaklı Meslek Yüksek okulu Sekreterliğine atanan sendika üyesi Orhan Bulat’a görevinde başarılar diledi. Başkan Çiftci, Ürgüp Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulu ile Ayhan Ertürk Ortaokulunu da ziyaret etti.

Ziyaretlerinde sendikal çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Başkan Çiftci, eğitim çalışanlarının sorunlarını da dinledi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın