95 ALTINYÜREKLİ İLKOKULDAN MEZUN OLDU

95 ALTINYÜREKLİ İLKOKULDAN MEZUN OLDU   2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 4.sınıflar Mezuniyet Töreni Altınyıldız İlköğretim Kurumu Konferans salonunda büyük bir coşkuyla düzenlendi. İlgili Haber Vali Koç’tan Maraşlı’ya ziyaret Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinin ardından Öğretmenlerimiz adına konuşmasını 4-A sınıfı öğretmenimiz Neval GÖNENBABA’nın mezuniyet konuşması ile başlayan programımız Altınyıldız İlköğretim Kurumu halk oyunları ekibinin gösterisi, […]

 95 ALTINYÜREKLİ İLKOKULDAN MEZUN OLDU

08.06.2022 - 10:39

Güncelleme : 08.06.2022 - 10:39

95 ALTINYÜREKLİ İLKOKULDAN MEZUN OLDU

 

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 4.sınıflar Mezuniyet Töreni Altınyıldız İlköğretim Kurumu Konferans salonunda büyük bir coşkuyla düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinin ardından Öğretmenlerimiz adına konuşmasını 4-A sınıfı öğretmenimiz Neval GÖNENBABA’nın mezuniyet konuşması ile başlayan programımız Altınyıldız İlköğretim Kurumu halk oyunları ekibinin gösterisi, jimnastik ve modern dans gösterileri ile izleyenlere sunuldu.

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumundan mezun olan öğrencilerimizin diplomaları okul idarecileri tarafından verilirken plaketleri öğretmenleri tarafından verildi. Diploma ve Plaketlerini alan 95 Altınyürekli öğrencimiz günün anısına hazırladıkları Veda Andından sonra büyük bir coşku ile söylenen 10.Yıl Marşı eşliğinde kep atma törenini gerçekleştirdiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın