Başkan Çiftçi kaynak arayışlarını sürdürüyor

Başkan Çiftçi kaynak arayışlarını sürdürüyorNEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, ilçeye daha iyi hizmetler getirebilmenin çabasında.Söz konusu hizmetlerin yapılabilmesine zemin hazırlayacak olan kaynak arayışlarını sürdüren Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi İl Bank Genel Müdürü ile görüştü.Kızılırmak kenarına yapılması planlanan millet Bahçesi ve diğer hizmetler için kaynak arayışlarına devam ettiklerini söyleyen Başkan Çiftçi, “İl Bank […]

 Başkan Çiftçi kaynak arayışlarını sürdürüyor

16.10.2020 - 12:32

Güncelleme : 16.10.2020 - 12:32

Başkan Çiftçi kaynak arayışlarını sürdürüyor
NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, ilçeye daha iyi hizmetler getirebilmenin çabasında.
Söz konusu hizmetlerin yapılabilmesine zemin hazırlayacak olan kaynak arayışlarını sürdüren Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi İl Bank Genel Müdürü ile görüştü.
Kızılırmak kenarına yapılması planlanan millet Bahçesi ve diğer hizmetler için kaynak arayışlarına devam ettiklerini söyleyen Başkan Çiftçi, “İl Bank Genel Müdürümüz Yusuf Büyük beyi ziyaret ederek; Irmak kenarı Millet Bahçesi projemiz, alınan hibelerin kullanımı ve Belediyemiz borç durumu hakkında istişarelerde bulunduk. Kaynak bulmak adına her şeyi yapıyoruz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın