Bakan Türkiye’nin ilk yerli ve milli balon firması Paşa balonda uçtu

Bakan Türkiye’nin ilk yerli ve milli balon firması Paşa balonda uçtu NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin ilk yerli ve milli balon firması Paşa balonla uçtu. Firma sahibi Halis Aydoğan’ın balon pilotu olarak uçurduğu balon ile Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in tarihi ve doğal güzelliklerini gökyüzünden keşfe çıkan Bakan Kasapoğlu,  Türkiye’nin ilk yerli […]

 Bakan Türkiye’nin ilk yerli ve milli balon firması Paşa balonda uçtu

23.05.2022 - 11:58

Güncelleme : 23.05.2022 - 11:58

Bakan Türkiye’nin ilk yerli ve milli balon firması Paşa balonda uçtu

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin ilk yerli ve milli balon firması Paşa balonla uçtu.

Firma sahibi Halis Aydoğan’ın balon pilotu olarak uçurduğu balon ile Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in tarihi ve doğal güzelliklerini gökyüzünden keşfe çıkan Bakan Kasapoğlu,  Türkiye’nin ilk yerli ve milli balon üretici firması Paşa Balon Üretim sahibi Halis Aydoğan’ın özel misafiri olarak bölgeye gelip, yerli ve milli balonla bölgenin tarihi ve turistik güzelliklerine adeta hayran kaldı.

Ürgüp spor kulübü başkanı ve aynı zamanda Türkiye Hava Sporları Federasyonu Nevşehir il temsilcisi de olan Halis Aydoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na bölgeyi ziyaretinden dolayı da teşekkürlerini bizzat sundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın