“Allah işlerini rast getirsin deriz”

“Allah işlerini rast getirsin deriz” NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Deva Partisinin kendi logosu ile seçimlere girme kararı almasını işte bu sözlerle yorumladı. 6’lı masadan birilerinin daha ayrılıp birilerinin daha katılabileceğini ve bu durumun seçime kadar netleşeceğini belirten Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Milli görüşün tek siyasi partisi olarak bizim […]

 “Allah işlerini rast getirsin deriz”

21.05.2022 - 10:29

Güncelleme : 21.05.2022 - 10:29

“Allah işlerini rast getirsin deriz”

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Deva Partisinin kendi logosu ile seçimlere girme kararı almasını işte bu sözlerle yorumladı.

6’lı masadan birilerinin daha ayrılıp birilerinin daha katılabileceğini ve bu durumun seçime kadar netleşeceğini belirten Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Milli görüşün tek siyasi partisi olarak bizim rakamlarla, birileri gelmiş gitmişle işimiz yok. Böyle şeylere takılmayız. Memleket için elimizi taşın altına sokmamız gerekiyorsa hiç tereddüt bile etmeden bunu yaparız. 6 siyasi parti bir araya geldiler. Deva partisi sonradan seçime kendi logosuyla gireceğini açıkladı. Bu mesele kendi iç meseleleri. Ne düşündüler bilemem. Belki ileri de bir kaç parti bu yapıya girer, çıkar bunlar seçime kadar netleşecek meseleler. Birinin çıkıp, birilerinin girmesi bizleri yormaz. Allah işlerini rast getirsin deriz. Başka bir şey de söylemeyiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın