MHP’de neler oluyor?

MHP’de neler oluyor? NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde ilçe kongrelerini tamamlayan ve gözlerin il kongresine çevrildiği Milliyetçi Hareket Partisinde Ülkü Ocakları başkanının adaylığını açıklamasıyla birlikte İl başkanı İlhan Kaya’nın açıklamaları merakla bekleniyor. İlçe kongrelerini Parti genel merkezinin kararıyla tek listeyle yapan Milliyetçi Hareket Partisinde il kongresinin çift listeyle mi yapılıp yapılmayacağı önümüzdeki günlerde belirginlik kazanacak. Hatırlanacağı üzere […]

 MHP’de neler oluyor?

22.09.2020 - 11:39

Güncelleme : 22.09.2020 - 11:39

MHP’de neler oluyor?

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde ilçe kongrelerini tamamlayan ve gözlerin il kongresine çevrildiği Milliyetçi Hareket Partisinde Ülkü Ocakları başkanının adaylığını açıklamasıyla birlikte İl başkanı İlhan Kaya’nın açıklamaları merakla bekleniyor.

İlçe kongrelerini Parti genel merkezinin kararıyla tek listeyle yapan Milliyetçi Hareket Partisinde il kongresinin çift listeyle mi yapılıp yapılmayacağı önümüzdeki günlerde belirginlik kazanacak.

Hatırlanacağı üzere MHP’de daha önce de Ülkü Ocağı başkanlığı görevinde bulunan Yahya Leblebici il başkanlığına aday olmuş ancak seçimi kazanamamıştı.

Düne kadar İl Başkanı İlhan Kaya’nın tek liste ile girmesi beklenen Milliyetçi Hareket Partisinde yaşanan yeni gelişmeye Parti genel merkezinin nasıl bir tavır sergileyeceği de önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın