Çiftçimizin her zaman yanındayız

Çiftçimizin her zaman yanındayız NEVŞEHİR(MHA) TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Okan Yılmaz, Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya ve Derinkuyu Ziraat Odası Başkanı Yavuz Şen ile bir araya gelen AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, bölgemizde de yapılan patates alımlarını değerlendirdiler. Menekşe, “Patates sevkiyatlarında son durumları değerlendirmek üzere TMO […]

 Çiftçimizin her zaman yanındayız

26.04.2021 - 6:33

Güncelleme : 26.04.2021 - 6:33

Çiftçimizin her zaman yanındayız

NEVŞEHİR(MHA) TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Okan Yılmaz, Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya ve Derinkuyu Ziraat Odası Başkanı Yavuz Şen ile bir araya gelen AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, bölgemizde de yapılan patates alımlarını değerlendirdiler.

Menekşe, “Patates sevkiyatlarında son durumları değerlendirmek üzere TMO Genel Müdürümüz Ahmet Güldal ve çalışma arkadaşları, Tarım ve Orman İl Md Okan Yılmaz, Nevşehir Ziraat Odası Başkanımız Kahraman Kaya ve Derinkuyu Ziraat Odası Başkanımız Yavuz Şen ile bir araya geldik. Yaklaşık 21 Bin ton patatesin 81 vilayete sevki sağlandı ve çalışmaları devam etmektedir. Alımlarımızda ÇKS’ deki bildirimlerin önceliğimiz olduğu vurgusunu yaptık” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın