ATATÜRK FOTOĞRAFLARI SERGİSİ AÇILDI

ALTINYILDIZ KOLEJİ’NDE ”ATATÜRK HAFTASI ETKİNLİKLERİ’’ BAŞLADI ATATÜRK FOTOĞRAFLARI SERGİSİ AÇILDI Büyük Önder Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82.yıldönümü etkinlikleri kapsamında Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesinde Atatürk Fotoğrafları Sergisi açıldı. Atatürk Fotoğrafları Sergisi açılışına okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 50 Atatürk Fotoğrafının yer aldığı sergi ”Atatürk Haftası’’ boyunca Altınyıldız Liselerinde ziyarete açık olacak. Büyük Önder […]

 ATATÜRK FOTOĞRAFLARI SERGİSİ AÇILDI

09.11.2020 - 13:45

Güncelleme : 09.11.2020 - 13:45

ALTINYILDIZ KOLEJİ’NDE ”ATATÜRK HAFTASI ETKİNLİKLERİ’’ BAŞLADI

ATATÜRK FOTOĞRAFLARI SERGİSİ AÇILDI

Büyük Önder Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82.yıldönümü etkinlikleri kapsamında Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesinde Atatürk Fotoğrafları Sergisi açıldı.

Atatürk Fotoğrafları Sergisi açılışına okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

50 Atatürk Fotoğrafının yer aldığı sergi ”Atatürk Haftası’’ boyunca Altınyıldız Liselerinde ziyarete açık olacak.

Büyük Önder Atatürk’ü ebediyete intikalinin 82.yılında minnet ve rahmetle anıyoruz. Programlar, sergiler ve çeşitli etkinliklerle aziz hatıralarına duyduğumuz saygı ve sevgiyi ifade ediyoruz. Fotoğraf sergisi açılışından sonra hafta boyunca etkinliklerimiz sosyal mesafe, maske kurallarına uygun olarak devam edecek.

Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak diyoruz ki; Türk Gençliği ”Çok zor şartlar altında kurulan Cumhuriyetimizi her türlü zorluklara karşı koruyacaksınız. Devletimizi ve ulusumuzu daha güzel günlere ulaştıracaksınız. Sizler Atamızın ve Milletimizin ideallerini gerçekleştireceksiniz. Atatürk’e, Şehitlerimize ve Gazilerimize minnettarız. Aziz ruhunuz şad olsun.”

Büyük Önder Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve şükran duygularımızla anıyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın