Askıda tablet – bilgisayar uygulaması Hacıbektaş’ta da başlatıldı

Askıda tablet – bilgisayar uygulaması Hacıbektaş’ta da başlatıldı NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs salgını ve uzaktan eğitim uygulamasının yaygınlaşmasıyla birlikte yurt genelinde düzenlenmeye başlanan askıda tablet – bilgisayar uygulaması Hacıbektaş belediyesi tarafından da başlatıldı. Uygulama ile ilgili olarak; “Covid-19 salgını ile birlikte, Uzaktan Eğitim sebebiyle mağduriyet yaşayan Ailelerimize destek olmak ister misiniz?. Eğitim Uzaktan, Destek Askıdan. Sosyal […]

 Askıda tablet – bilgisayar uygulaması Hacıbektaş’ta da başlatıldı

29.09.2020 - 10:12

Güncelleme : 29.09.2020 - 10:12

Askıda tablet – bilgisayar uygulaması Hacıbektaş’ta da başlatıldı

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs salgını ve uzaktan eğitim uygulamasının yaygınlaşmasıyla birlikte yurt genelinde düzenlenmeye başlanan askıda tablet – bilgisayar uygulaması Hacıbektaş belediyesi tarafından da başlatıldı.

Uygulama ile ilgili olarak; “Covid-19 salgını ile birlikte, Uzaktan Eğitim sebebiyle mağduriyet yaşayan Ailelerimize destek olmak ister misiniz?. Eğitim Uzaktan, Destek Askıdan. Sosyal Belediyecilik anlayışı gereği; eğitimde fırsat eşitsizliğinin önüne geçmek hedefi ile başlattığımız kampanyaya destek olmak için, WhatsApp Hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp İletişim Numaramız: 05323594050” paylaşımında bulunuldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın