Şehidin adını başarılarıyla yaşatıyorlar

Şehidin adını başarılarıyla yaşatıyorlar NEVŞEHİR(MHA) 1995 Yılında Diyarbakır – Lice’de eli kanlı, hain terör örgütü PKK’nın saldırısında Şehit olan Ali Kayaca’nın ismi memleketi de olan Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasında yaşatılıyor. 2017 Yılında Şehidin ismi verilerek açılan Şehit Ali Kayaca İmam Hatip Ortaokulu, açıldığı günden bu yana elde ettiği sosyal, sportif ve kültürel başarılarıyla Şehidin […]

 Şehidin adını başarılarıyla yaşatıyorlar

01.03.2021 - 8:11

Güncelleme : 01.03.2021 - 8:11

Şehidin adını başarılarıyla yaşatıyorlar

NEVŞEHİR(MHA) 1995 Yılında Diyarbakır – Lice’de eli kanlı, hain terör örgütü PKK’nın saldırısında Şehit olan Ali Kayaca’nın ismi memleketi de olan Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasında yaşatılıyor.

2017 Yılında Şehidin ismi verilerek açılan Şehit Ali Kayaca İmam Hatip Ortaokulu, açıldığı günden bu yana elde ettiği sosyal, sportif ve kültürel başarılarıyla Şehidin ismini başarıyla yaşatmayı sürdürüyor.

Okulun açıldığı 2017 yılından bugüne öğrencilerin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda gösterdiği başarılar ve yaptığı dereceler arasında hentbol ve Okçuluk sporlarında il birincilikleri, Şiir yarışmalarınca ilçe birincilikleri, Bocce ve Satranç müsabakalarında ise önemli dereceleri yer alıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın