Aşağı tükürse sakal, yukarı tükürse bıyık

Aşağı tükürse sakal, yukarı tükürse bıyık NEVŞEHİR(MHA) Son iki haftadır Nevşehir gündeminin öncelikli konusu haline gelen Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın istifasını değerlendiremeyenlerden biri de Cumhur İttifakının ortağı MHP İl Başkanı. AK Parti – MHP ittifakının başladığı ilk günden itibaren ittifaka aykırı bir açıklamada bulunmamaya özen gösteren MHP İl Başkanı İlhan Kaya, konuya duyarsız kalan […]

 Aşağı tükürse sakal, yukarı tükürse bıyık

03.02.2021 - 11:16

Güncelleme : 03.02.2021 - 11:16

Aşağı tükürse sakal, yukarı tükürse bıyık

NEVŞEHİR(MHA) Son iki haftadır Nevşehir gündeminin öncelikli konusu haline gelen Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın istifasını değerlendiremeyenlerden biri de Cumhur İttifakının ortağı MHP İl Başkanı.

AK Parti – MHP ittifakının başladığı ilk günden itibaren ittifaka aykırı bir açıklamada bulunmamaya özen gösteren MHP İl Başkanı İlhan Kaya, konuya duyarsız kalan siyasi parti il başkanlarının aksine konumu itibariyle onlardan ayrışıyor.

“Aşağı tükürse sakal, yukarı tükürse bıyık” sözünün karşılığı bir durumda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı her ne kadar istifa sürecini çok yakından takip etse de ittifaka aykırı bir söylemde bulunmamak için değerlendirme yapmadı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın