UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkanımız Osman Süslü mesajında; “İslam alemi olarak mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili’ne kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. İçinde Regaip, Mirac, Berat ve Kadir gecelerini bulunduran mübarek üç aylar, İslam dünyası için sevinç, bereket ve […]

 UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

18.02.2021 - 11:38

Güncelleme : 18.02.2021 - 11:38

UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkanımız Osman Süslü mesajında; “İslam alemi olarak mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili’ne kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

İçinde Regaip, Mirac, Berat ve Kadir gecelerini bulunduran mübarek üç aylar, İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimidir. Bu faziletli gün ve geceleri, fırsata çevirmeli, onların büyük birer nimet olduğunu unutmamalıyız.

Rahmet ve merhamet kapılarının açıldığı mübarek Regaip Kandili’nde Rabbimizden af ve bağışlanma dilerken gönül dünyamızı kirleten kin, nefret ve haksızlık gibi kötülüklerden sakınalım. Anne-babamıza, yakın çevremize her zamanki gibi sevgiyle ve iyilikle yaklaşalım. Başta kasabamız ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hakim olması için dua etmeyi unutmayalım.

Bu duygularla, bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerinde bulundu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın