ANTALYA KAMPINDA TRANSFER HAMLESİ

NEVŞEHİR BELEDİYESPOR’DAN ANTALYA KAMPINDA TRANSFER HAMLESİ İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da devam eden Nevşehir Belediyespor Bir taraftan dana transfer çalışılmalarına devam ediyor. Misli.com 3.lig 1.gurup ekiplerinden Nevşehir Belediyespor ligin ikinci yarısına daha iddialı bir kadro oluşturmak için Teknik direktör Özgür Zengin’in raporu doğrultusu da 9 Futbolcu ile yollarını ayırmış Antalya kampında hangi mevkilere transfer yapılacağı konusunda […]

 ANTALYA KAMPINDA TRANSFER HAMLESİ

17.01.2021 - 16:08

Güncelleme : 17.01.2021 - 16:08
NEVŞEHİR BELEDİYESPOR’DAN ANTALYA KAMPINDA TRANSFER HAMLESİ
İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da devam eden Nevşehir Belediyespor Bir taraftan dana transfer çalışılmalarına devam ediyor.
Misli.com 3.lig 1.gurup ekiplerinden Nevşehir Belediyespor ligin ikinci yarısına daha iddialı bir kadro oluşturmak için Teknik direktör Özgür Zengin’in raporu doğrultusu da 9 Futbolcu ile yollarını ayırmış Antalya kampında hangi mevkilere transfer yapılacağı konusunda yönetime raporunu vermişti. Teknik direktör Özgür Zengin’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına devam eden Nevşehir Belediyespor yönetimi. Menemen Beldespor’dan golcü oyuncu Vedat Erçin, Sivas Belediyespordan ön libero Cumhur Yılmaztürk, Yomra spordan sağ kanat oyuncusu Fatih Kıran, Menemen spordan Sağ kanat oyuncusu Süleyman Selak ve İskenderun Futbol Kulübünden on numara Mevkiine Buğra Temel ile sözleşme imzaladı. Nevşehir Belediyespor Teknik direktör Özgür Zengin’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın