ALTINYILDIZLIDAN SATRANÇ TÜRKİYE 2.LİĞİ

ALTINYILDIZLIDAN SATRANÇ TÜRKİYE 2.LİĞİ Altınyıldız İlköğretim Kurumu 6.sınıf öğrencimiz İpek BARIŞ Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Türkiye Geneli yapılan Satranç Turnuvasında Türkiye 2.si oldu. Altınyıldız İlköğretim Kurumu 6.sınıf öğrencimiz İpek BARIŞ Türkiye Satranç Federasyonu tarafından yapılan Türkiye İş Bankası Satranç Turnuvasında Kızlar Bireysel 12 yaş altı kategorisinde Türkiye 2.si olmuştur. Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak satranç sporunun […]

 ALTINYILDIZLIDAN SATRANÇ TÜRKİYE 2.LİĞİ

26.12.2020 - 12:33

Güncelleme : 26.12.2020 - 12:33

ALTINYILDIZLIDAN SATRANÇ TÜRKİYE 2.LİĞİ

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 6.sınıf öğrencimiz İpek BARIŞ Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Türkiye Geneli yapılan Satranç Turnuvasında Türkiye 2.si oldu.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 6.sınıf öğrencimiz İpek BARIŞ Türkiye Satranç Federasyonu tarafından yapılan Türkiye İş Bankası Satranç Turnuvasında Kızlar Bireysel 12 yaş altı kategorisinde Türkiye 2.si olmuştur.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak satranç sporunun öğrencilerimize Planlı hareket etmenin önemini ve gerekliliğini kavrattığının , Kişiliğini ve karakterini olumlu yönde etkilediğini ve geliştirdiğini, “Kendine güven” duygusunu aşıladığını. Başarısızlıklar karşısında yılmamayı, başarı için daha da çok çalışmanın gerekli olduğunu öğrettiği bilinciyle satranç derslerimize 1.sınıftan itibaren başlamakta ve bu sporda öğrencilerimizin yetişmesi ve kendilerini geliştirmeleri için gerekli bütün imkanları sağlamaktayız.

Öğrencimizi, yetiştiren öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyor,öğrencimize başarılarının devamını dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın