ALTINYILDIZLI 3.SINIFLARDAN MUHTEŞEM ANNELER GÜNÜ PROGRAMI

ALTINYILDIZLI 3.SINIFLARDAN MUHTEŞEM ANNELER GÜNÜ PROGRAMI   Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı Anneler Günü programı gerçekleşti. 11 Mayıs Çarşamba günü okulumuz 3.sınıf öğrencileri tarafından yapılan program velilerin yoğun katılımıyla tamamlandı.   Dünyaya getirdiği evladını; özveri ile büyüten, iyiye, doğruya güzele yönlendirerek hayata hazırlayan, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimizi bu anlamlı günde […]

 ALTINYILDIZLI 3.SINIFLARDAN MUHTEŞEM ANNELER GÜNÜ PROGRAMI

12.05.2022 - 9:09

Güncelleme : 12.05.2022 - 9:09

ALTINYILDIZLI 3.SINIFLARDAN MUHTEŞEM ANNELER GÜNÜ PROGRAMI

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı Anneler Günü programı gerçekleşti. 11 Mayıs Çarşamba günü okulumuz 3.sınıf öğrencileri tarafından yapılan program velilerin yoğun katılımıyla tamamlandı.

 

Dünyaya getirdiği evladını; özveri ile büyüten, iyiye, doğruya güzele yönlendirerek hayata hazırlayan, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimizi bu anlamlı günde yalnız bırakmayan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3.sınıf öğrencileri muhteşem bir programla annelerini ve diğer konukları duygulandırdı. Jimnastik gösterisi, Halk Oyunları gösterisi, Mini tiyatro, Modern Dans, Oratoryo ve İngilizce-Türkçe şarkılar sunan öğrencilerimiz program sonunda öğretmenlerinin onlara madalya hediye etmesiyle sevinçle programlarını bitirdiler.

 

Program sonunda okul Müdürü Sayın Mehmet ERAVCI yaptığı konuşmada programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenlerimiz HÜSEYİN AKYÜREK, FATMA YAĞMUROĞLU, ERTAN KAHVECİ, MUSTAFA ERDEM, KEZİBAN AKYÜREK, İngilizce Öğretmeni GİZEM İÇEM, Astronomi ve Drama öğretmeni GÜLBAHAR YARILI, Halk Oyunları Öğretmeni KÜBRA EKİCİ, Müzik Öğretmeni ÖMER KÜÇÜK ‘e teşekkür etti. Dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren tüm annelerimizin ve yüreğinde evlat acısı taşıyan şehit annelerinin Anneler Gününü kutladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın