Altınyıldız’dan sosyal mesafe ayarı

Altınyıldız’dan sosyal mesafe ayarı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in özel eğitimdeki gururu Özel Altınyıldız Kolejinde Korona virüs önlemleri alınmaya tam gaz alınmaya devam ediliyor. Dünya ve Türkiye genelinde vakaların artışa geçtiği şu günlerde her ne kadar yüz yüze eğitime ara verilmiş olunsa da Özel Altınyıldız Kolejinde salgın tedbirleri daha da artırılıyor. Eğitimde önceliği öğrenci ve öğretmenlerinin sağlıklı bir […]

 Altınyıldız’dan sosyal mesafe ayarı

28.11.2020 - 10:56

Güncelleme : 28.11.2020 - 10:56

Altınyıldız’dan sosyal mesafe ayarı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in özel eğitimdeki gururu Özel Altınyıldız Kolejinde Korona virüs önlemleri alınmaya tam gaz alınmaya devam ediliyor.

Dünya ve Türkiye genelinde vakaların artışa geçtiği şu günlerde her ne kadar yüz yüze eğitime ara verilmiş olunsa da Özel Altınyıldız Kolejinde salgın tedbirleri daha da artırılıyor.

Eğitimde önceliği öğrenci ve öğretmenlerinin sağlıklı bir ortamda eğitim öğretim yapmasına öncelik veren Özel Altınyıldız Kolejinde salgına karşı alınabilecek en önemli unsurlardan biri olan sosyal mesafe unutulmuyor.

Yüz yüze eğitimle birlikte öğrencilerin ve öğretmenlerin okul bahçesinde nasıl sıralanması gerektiğine kadar ince tedbirler alan Kolej de alınan sosyal mesafe tedbiri dikkatlerden kaçmıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın