Kaymaklı’da istihdam amaçlı kurslar açılacak

Kaymaklı’da istihdam amaçlı kurslar açılacak NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Şinasi İnanıcı, Şehit J. Onb. Muhammet Can Biçici Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Fedakar Koçak ve Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç’i ziyaret etti. Ziyarette işbirliği ile Kaymaklı’da istihdam oluşturacak alanlarda kurslar açılması ve bu […]

 Kaymaklı’da istihdam amaçlı kurslar açılacak

05.03.2021 - 9:32

Güncelleme : 05.03.2021 - 9:32

Kaymaklı’da istihdam amaçlı kurslar açılacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Şinasi İnanıcı, Şehit J. Onb. Muhammet Can Biçici Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Fedakar Koçak ve Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç’i ziyaret etti.

Ziyarette işbirliği ile Kaymaklı’da istihdam oluşturacak alanlarda kurslar açılması ve bu konuda kapsamlı farkındalık çalışması yapılmasına yönelik fikir birliğine varıldı. İşbaşı eğitim, toplum yararına programları ile meslek edindirme kursları hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Başkan Çekiç, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederken, kurumların iş birliği ile daha güçlü hizmetler sunacağını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın