ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU, BUGÜN AKDENİZ’DE!

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU, BUGÜN AKDENİZ’DE! Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda öğrenciler yaptıkları etkinliklerle Nevşehir’den, Bölgelerimizden ve Türkiyemizden başlayarak Dünya’yı tanıtmaya devam ediyorlar. Deniz Yıldızları sınıfı, Akdeniz Bölgesini tanıttı. Harita üzerinden şehirler anlatıldı. Yöresel yemekler ve yetişen tarım ürünlerinin tanıtımını yaptılar. Akdeniz Bölgesine ait ‘‘Silifke’’ dans gösterisi öğrenciler tarafından sahnelendi. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni […]

 ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU, BUGÜN AKDENİZ’DE!

25.03.2021 - 16:05

Güncelleme : 25.03.2021 - 16:05

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU, BUGÜN AKDENİZ’DE!

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda öğrenciler yaptıkları etkinliklerle Nevşehir’den, Bölgelerimizden ve Türkiyemizden başlayarak Dünya’yı tanıtmaya devam ediyorlar.

Deniz Yıldızları sınıfı, Akdeniz Bölgesini tanıttı. Harita üzerinden şehirler anlatıldı. Yöresel yemekler ve yetişen tarım ürünlerinin tanıtımını yaptılar. Akdeniz Bölgesine ait ‘‘Silifke’’ dans gösterisi öğrenciler tarafından sahnelendi.

Akdeniz Bölgesine özgü, müzikler ile program sonlandı. Altınyıldızlı öğrenciler yaparak, yaşayarak ve görerek öğrenmeye devam ediyor.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu, kaliteli ve çağdaş eğitim farkını her etkinliğinde ortaya koymaya devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın