ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ GÜCÜNE GÜÇ KATTI

ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ GÜCÜNE GÜÇ KATTI   Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi 2021-2022 öğretmen kadrosuna ülkemizin birbirinden değerli, tecrübeli ve başarılı öğretmenlerini katarak Akademik gücüne güç kattı. Kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’nin en başarılı liseleri arasında yer alan, üniversite Sınavları Şampiyonlarının Koleji, Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi eğitimde dünya ile rekabet ederek Nevşehir’in ve […]

 ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ GÜCÜNE GÜÇ KATTI

08.07.2021 - 11:57

Güncelleme : 08.07.2021 - 11:57

ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ GÜCÜNE GÜÇ KATTI

 

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi 2021-2022 öğretmen kadrosuna ülkemizin birbirinden değerli, tecrübeli ve başarılı öğretmenlerini katarak Akademik gücüne güç kattı.

Kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’nin en başarılı liseleri arasında yer alan, üniversite Sınavları Şampiyonlarının Koleji, Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi eğitimde dünya ile rekabet ederek Nevşehir’in ve Türkiye’nin örnek okulu vasfını devam ettirmektedir.

Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi, 1998’den beri öğrencilerin tüm yaşamları boyunca kullanacakları değerleri kazanmalarını sağlayan tecrübesi ile anaokulundan üniversiteye, geleceğe emin adımlarla ilerleyen, çağdaş ve modern eğitim imkânlarıyla gelecekte ihtiyaç duyacakları becerileri kazandıran yaşam başarısı yüksek gençler yetiştirmektedir.

‘‘Türkiye’nin örnek okulunun bir parçası olmak bizim en büyük şansımız.’’ diyen Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri Türkiye geneli yeni başarılar elde etmek için geceli gündüzlü çalışmaya devam etmektedir.

Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak; 2021-2022 Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi öğretmen kadromuza başarılar dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın