ALTINYILDIZ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞMAYA DEVAM EDİYOR.

ALTINYILDIZ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞMAYA DEVAM EDİYOR. MSÜ TAMAM, SIRA ÜNİVERSİTE SINAVINDA! 2022 Milli Savunma Üniversitesi başarıları ile adını altın harflerle yazdıran Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi, 2022 üniversite sınavında da Nevşehir ve Türkiye dereceleri ile yine adından söz ettirmeyi hedefliyor. Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi, 2022 Üniversite sınavları için çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. […]

 ALTINYILDIZ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞMAYA DEVAM EDİYOR.

11.05.2022 - 10:47

Güncelleme : 11.05.2022 - 10:47

ALTINYILDIZ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞMAYA DEVAM EDİYOR.

MSÜ TAMAM, SIRA ÜNİVERSİTE SINAVINDA!

2022 Milli Savunma Üniversitesi başarıları ile adını altın harflerle yazdıran Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi, 2022 üniversite sınavında da Nevşehir ve Türkiye dereceleri ile yine adından söz ettirmeyi hedefliyor.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi, 2022 Üniversite sınavları için çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Düzenli olarak yapılan deneme sınavları ile başarı derecelerini gören öğrenciler daha motive ve disiplinli şekilde sınava hazırlanarak, birebir etütler ve gece etütleri ile eksik konu ve soru çözümlerini kolaylıkla sağlamaktadır.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Liseliler, 2022 Milli Savunma Üniversitesi Sınavı sonuçlarına göre bütün alanlarda Nevşehir Birincilikleri kazanarak Türkiye 25. liğini kazanma başarısı elde etmişti.

(Sayısal, Sözel, Eşit Ağırlık ve Genel ) Nevşehir birinciliklerini kazanarak Türkiye’de ilk yüz derecede; 25,34,37,42,62,69,98 derecelerini elde ederek Türkiye’nin en başarılı öğrencileri arasında haklı yerini aldılar.

Nevşehir’in en başarılı ve en kaliteli özel okulu seçilen Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi, 2022üniversite sınavı için tüm gayret ve hedeflerini ortaya koymuşlardır. MSÜ’de elde ettiği başarılar gibi üniversite sınavı için de tüm derece ve başarıları elde edeceğinden eminiz. Tüm emek ve gayretlerini esirgemeyen öğretmen ve öğ

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın