“O etkinlikle bizim alakamız yok”

“O etkinlikle bizim alakamız yok” NEVŞEHİR(MHA) Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, ilçede düzenleneceği belirtilen bir etkinlikle belediyenin alakasının bulunmadığını, bu konularda belediye dışında yapılacak açıklamalara itibar edilmemesi gerektiğini söyledi. Başkan Altıok, “Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur. Bir kaç gündür kamuoyunda paylaşılan ve dağıtılan afişlerden öğrendiğimiz bu etkinliğin Hacıbektaş Belediyemizle hiçbir ortaklığı ve birlikteliği yoktur. Belediyemize ait […]

 “O etkinlikle bizim alakamız yok”

15.09.2023 - 15:31

Güncelleme : 15.09.2023 - 15:31

“O etkinlikle bizim alakamız yok”

NEVŞEHİR(MHA) Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, ilçede düzenleneceği belirtilen bir etkinlikle belediyenin alakasının bulunmadığını, bu konularda belediye dışında yapılacak açıklamalara itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

Başkan Altıok, “Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Bir kaç gündür kamuoyunda paylaşılan ve dağıtılan afişlerden öğrendiğimiz bu etkinliğin Hacıbektaş Belediyemizle hiçbir ortaklığı ve birlikteliği yoktur. Belediyemize ait Kemal Kılıçdaroğlu Kültür Merkezimizle ilgili bir tahsis söz konusu değildir. Hacıbektaş Belediyesi tarafından yapılan açıklama haricindeki hiçbir açıklamaya itibar edilmemesi önemle rica olunur” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın