Alt ve üst yapı çalışmaları aralıksız sürüyor

Alt ve üst yapı çalışmaları aralıksız sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl  özel İdaresi Su ve Kanalizasyon Hizmetleri ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, köylerde dört bir yandan alt yapı ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda Hacıbektaş İlçesine bağlı Hırkatepesidelik Köyünde kumlama çalışmalarını sürdürdü. Acıgöl İlçesine bağlı Tatlarin […]

 Alt ve üst yapı çalışmaları aralıksız sürüyor

03.02.2021 - 11:10

Güncelleme : 03.02.2021 - 11:10

Alt ve üst yapı çalışmaları aralıksız sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl  özel İdaresi Su ve Kanalizasyon Hizmetleri ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, köylerde dört bir yandan alt yapı ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor.

Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda Hacıbektaş İlçesine bağlı Hırkatepesidelik Köyünde kumlama çalışmalarını sürdürdü. Acıgöl İlçesine bağlı Tatlarin ile Merkez İlçeye bağlı Çiftlik köy yolu arasındaki yön levhaları ile köy giriş çıkış levhaları yenilendi.

Öte yandan Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince, Derinkuyu İlçesine bağlı Özlüce köyünün içme suyu elektrik arızası giderilerek, kanalizasyon hattı döşemesi yapılmış olup, Acıgöl İlçesine bağlı Karacaören köyümüzün içme suyu elektrik arızası giderildi.

Son olarak Ürgüp İlçesine bağlı Ayvalı köyüne su hattı çekilmiş, Merkez İlçeye bağlı Özyayla Köyünün kanalizasyon arızası giderildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın