Bayramınız sağlıklı ve huzurlu olsun

Bayramınız sağlıklı ve huzurlu olsun NEVŞEHİR(MHA) CHP eski merkez ilçe yöneticisi Taylan Şimşek, mübarek kurban bayramının tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Şimşek, “Yurttaşlarımızı, tüm Partililerimizin Kurban Bayramını rahat, güvenli ve huzur içinde geçirmeleri için gerekli tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Sağlık, esenlik içerisinde daha nice bayramlara ulaşmamızı, kesilen kurbanlar ve edilen duaların kabulünü Yüce […]

 Bayramınız sağlıklı ve huzurlu olsun

20.07.2021 - 13:44

Güncelleme : 20.07.2021 - 13:44

Bayramınız sağlıklı ve huzurlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) CHP eski merkez ilçe yöneticisi Taylan Şimşek, mübarek kurban bayramının tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Şimşek, “Yurttaşlarımızı, tüm Partililerimizin Kurban Bayramını rahat, güvenli ve huzur içinde geçirmeleri için gerekli tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Sağlık, esenlik içerisinde daha nice bayramlara ulaşmamızı, kesilen kurbanlar ve edilen duaların kabulünü Yüce Allah’tan diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutlar, sevdiklerinizle mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi dilerim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın