Acıgöl’de yeni atanan öğretmenlerle tanışma toplantısı yapıldı

Acıgöl’de yeni atanan öğretmenlerle tanışma toplantısı yapıldı NEVŞEHİR(MHA) 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda ilçeye atanan sözleşmeli aday öğretmenler ile tanışma ve bilgilendirme toplantı yapıldı. Toplantıya Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu,İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atabey, Şube Müdürü Hüseyin Özdemir ve 17 sözleşmeli aday öğretmen katıldı. Toplantıda Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu yaptığı konuşmalarda […]

 Acıgöl’de yeni atanan öğretmenlerle tanışma toplantısı yapıldı

11.11.2020 - 10:32

Güncelleme : 11.11.2020 - 10:32

Acıgöl’de yeni atanan öğretmenlerle tanışma toplantısı yapıldı

NEVŞEHİR(MHA) 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda ilçeye atanan sözleşmeli aday öğretmenler ile tanışma ve bilgilendirme toplantı yapıldı.

Toplantıya Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu,İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atabey, Şube Müdürü Hüseyin Özdemir ve 17 sözleşmeli aday öğretmen katıldı.

Toplantıda Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu yaptığı konuşmalarda öğretmenlerin her türlü sorun ve sıkıntıda yanlarında olduklarını belirtti, onlar için hazırlattığı kupaları hediye ederek meslek hayatlarında başarılar diledi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atabey öğretmenliğin bir rol model olduğunu belirterek

“eğitim neferleri olarak heyecanınızı asla kaybetmeden hiç yılmadan yorulmadan çalışarak öğrencilere yeni ufuklar açacağınıza inanıyor, hepinize meslek hayatınızda başarılar dileyerek, hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir yaşam temenni ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın