Yüz yüze eğitimde 2.aşama başladı

Yüz yüze eğitimde 2.aşama başladı NEVŞEHİR(MHA) Avanos İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet Bahadır ve Osman Emlik yüz yüze eğitimde 2.aşama olarak açılan okulları ziyaret ettiler. 2020/2021 Eğitim Öğretim Yılının birinci aşamasında yüz yüze eğitime başlayan okullarımızda her hangi bir sağlık problemi olmaması sevindirici olmakla birlikte diğer sınıf seviyelerinde de yüz yüze eğitime geçiş için güven verdi. Bakanlığın aldığı karar […]

 Yüz yüze eğitimde 2.aşama başladı

13.10.2020 - 9:53

Güncelleme : 13.10.2020 - 9:53

Yüz yüze eğitimde 2.aşama başladı

NEVŞEHİR(MHA) Avanos İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet Bahadır ve Osman Emlik yüz yüze eğitimde 2.aşama olarak açılan okulları ziyaret ettiler.

2020/2021 Eğitim Öğretim Yılının birinci aşamasında yüz yüze eğitime başlayan okullarımızda her hangi bir sağlık problemi olmaması sevindirici olmakla birlikte diğer sınıf seviyelerinde de yüz yüze eğitime geçiş için güven verdi.

Bakanlığın aldığı karar ve Avanos İlçe Hıfzı sıhha Kurulundan çıkan karar doğrultusunda Eğitim Öğretime 2.Aşama olarak yüz yüze başlayan okulları ziyaret eden Şube Müdürleri; alınan tedbirleri yerinde inceleyerek öğretmen, öğrenci ve okul idarecilerine başarılar diledi.

İlçede eğitim öğretim yılının 2.Aşamasında Yüz Yüze Eğitime Geçen Sınıflar;

Anasınıfları Tam Zamanlı, İlkokul 1,2,3,ve 4.Sınıflar Haftada 2 Gün Yüz Yüze, Ortaokul 8.Sınıflar Haftada 2 Gün Yüz Yüze, Meslek Liseleri Uygulamalı Dersler Yüz Yüze,
Anadolu İmam hatip ve Anadolu Liseleri 12.Sınıflar Haftada 2 Gün Yüz Yüze Eğitime başladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın