Vekil Sarıaslan, Pazarcılar odasındaydı

Vekil Sarıaslan, Pazarcılar odasındaydı NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Pazarcılar Odası Başkanlığını ardından Pazaryerindeki esnafları ziyaret etti. Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’i ziyaret eden Milletvekili Sarıaslan, Pandemi döneminde pazarcı esnafının durumu, oda başkanlığının CHP’li Avanos ve Hacıbektaş belediyeleri ile ikili ilişkileri hakkında da bilgiler aldı. Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, gerek oda başkanlığını […]

 Vekil Sarıaslan, Pazarcılar odasındaydı

20.01.2021 - 14:36

Güncelleme : 20.01.2021 - 14:39

Vekil Sarıaslan, Pazarcılar odasındaydı

NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Pazarcılar Odası Başkanlığını ardından Pazaryerindeki esnafları ziyaret etti.

Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’i ziyaret eden Milletvekili Sarıaslan, Pandemi döneminde pazarcı esnafının durumu, oda başkanlığının CHP’li Avanos ve Hacıbektaş belediyeleri ile ikili ilişkileri hakkında da bilgiler aldı.

Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, gerek oda başkanlığını gerekse Pazarcı esnafını ziyaret eden CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan’a teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın