Vefalı başkan

Vefalı başkan NEVŞEHİR(MHA) Göreve geldiği ilk günden itibaren Gülşehir’in kaderini değiştirecek olan çalışmalara imza atan ve atmayı da sürdüren AK Partili Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, aynı zamanda geçmişine, geleceğine de vefalı bir kişilik sergilemeye devam ediyor. 1 Ekim dünya yaşlılar gününü unutmayan Başkan Çiftçi, “Varlıklarını, dualarını her zaman hissettiğimiz, başımızın tacı, kıymetli büyüklerimizin, […]

 Vefalı başkan

02.10.2020 - 10:09

Güncelleme : 02.10.2020 - 10:09

Vefalı başkan

NEVŞEHİR(MHA) Göreve geldiği ilk günden itibaren Gülşehir’in kaderini değiştirecek olan çalışmalara imza atan ve atmayı da sürdüren AK Partili Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, aynı zamanda geçmişine, geleceğine de vefalı bir kişilik sergilemeye devam ediyor.

1 Ekim dünya yaşlılar gününü unutmayan Başkan Çiftçi, “Varlıklarını, dualarını her zaman hissettiğimiz, başımızın tacı, kıymetli büyüklerimizin, analarımızın, babalarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutluyor; sağlıklı, hayırlı, ömürler diliyoruz. Eski günlere kavuşmak dileği ile hepsinin ellerinden öpüyorum” paylaşımında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın