Vali İnci Sezer Becel’in Ramazan Bayramı Mesajı:

Vali İnci Sezer Becel’in Ramazan Bayramı Mesajı: Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı bir Ramazan’ı daha geride bırakarak; milli birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan Ramazan Bayramı’na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın heyecanını ve sevincini yaşıyoruz. Toplumsal yaşamımızda önemli bir yer tutan, yaşamımızı renklendiren köklü tarihimizin ve […]

 Vali İnci Sezer Becel’in Ramazan Bayramı Mesajı:

02.05.2022 - 7:08

Güncelleme : 02.05.2022 - 7:08

Vali İnci Sezer Becel’in Ramazan Bayramı Mesajı:

Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı bir Ramazan’ı daha geride bırakarak; milli birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan Ramazan Bayramı’na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın heyecanını ve sevincini yaşıyoruz.

Toplumsal yaşamımızda önemli bir yer tutan, yaşamımızı renklendiren köklü tarihimizin ve zengin kültürümüzün toplumsal yaşamımıza yansıdığı bayramlarımız, milli ve manevi değerlerimizin gelişmesine vesile olan müstesna günlerdir. Toplumumuzu bir arada tutan, bizi millet yapan, manevi duygularımızı taçlandıran bu değerleri gelecek nesillere taşımak hepimizin ortak sorumluluğudur.

Bu duygularla Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve dünyaya mutluluk, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde nice güzel bayramlara ulaşmak dileğiyle tüm Nevşehirli hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın