Vali Becel’den şehit ailesine ziyaret

Vali Becel’den şehit ailesine ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel vatani görevini yaparken 1990 yılında Kilis’te şehit düşen Er Murat Çelik’in İlçemizde yaşayan ailesini ziyaret etti. Ziyarette şehit ailesinin hal ve hatırlarını sorarak istek ve taleplerini dinleyen Vali, Şehit aileleri ve gazilerimizle her zaman beraber olmaya özen gösterdiklerini dile getirirken, vatanımız ve bayrağımız için […]

 Vali Becel’den şehit ailesine ziyaret

11.06.2021 - 7:15

Güncelleme : 11.06.2021 - 7:15

Vali Becel’den şehit ailesine ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel vatani görevini yaparken 1990 yılında Kilis’te şehit düşen Er Murat Çelik’in İlçemizde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Ziyarette şehit ailesinin hal ve hatırlarını sorarak istek ve taleplerini dinleyen Vali, Şehit aileleri ve gazilerimizle her zaman beraber olmaya özen gösterdiklerini dile getirirken, vatanımız ve bayrağımız için canını feda etmiş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum dedi.

Ziyarette Vali İnci Sezer Becel’e Kaymakam Olgun Öner, Nevşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü ve Nevşehir Müftüsü de eşlik etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın