Vali Becel’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Ziyareti

Vali Becel’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Ziyareti Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i makamında ziyaret etti. Vali Becel, yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızı geleceğe hazırlayan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. Vali Becel ziyaret sonrasında pandemi sürecinde 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak […]

 Vali Becel’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Ziyareti

26.11.2020 - 5:51

Güncelleme : 26.11.2020 - 5:51

Vali Becel’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Ziyareti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i makamında ziyaret etti.

Vali Becel, yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızı geleceğe hazırlayan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Vali Becel ziyaret sonrasında pandemi sürecinde 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere Nevşehir Valiliği koordinesinde Milli Eğitim Müdürlüğünün gönüllü personel ve öğretmenlerinden kurulan Vefa Sosyal Destek Grubunda görev alanlara teşekkür belgelerini takdim etti. Vali Becel, “Vefa Sosyal Destek Grubunda toplumsal bir dayanışma gösterdiğimiz organizasyonu yürütenleri ve fedakârca hizmet veren öğretmen, yöneticileri ve diğer personellerimizi tebrik ediyorum” diye konuştu.

Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ise 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kendilerine ziyarette bulunan Vali Becel’e ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın