UZAKTAN EĞİTİMDE ALTINYILDIZ FARKI!

UZAKTAN EĞİTİMDE ALTINYILDIZ FARKI! “COVİD-19’’ salgını nedeniyle uzaktan eğitim süreci, 4 Ocak 2021 tarihine kadar devam etmesi planlanmıştır. 1.ara tatil (16-20 Kasım 2020) sonrası hiç ara vermeden uzaktan eğitimle devam eden Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız Eğitim Kurumlarında online eğitimler büyük bir başarı ile devam etmektedir. Online eğitimde alt yapısı en sağlam […]

 UZAKTAN EĞİTİMDE ALTINYILDIZ FARKI!

23.11.2020 - 12:27

Güncelleme : 23.11.2020 - 12:27

UZAKTAN EĞİTİMDE ALTINYILDIZ FARKI!

“COVİD-19’’ salgını nedeniyle uzaktan eğitim süreci, 4 Ocak 2021 tarihine kadar devam etmesi planlanmıştır. 1.ara tatil (16-20 Kasım 2020) sonrası hiç ara vermeden uzaktan eğitimle devam eden Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız Eğitim Kurumlarında online eğitimler büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Online eğitimde alt yapısı en sağlam okul olduğumuzu pandemi döneminde kazandırdığımız Nevşehir 1.likleri, Boğaziçi Üniversitesi, Hacettepe ve Çapa Tıp Fakülteleri başta olmak üzere onlarca öğrenci ile ispatladık.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Liseleri 9-10-11. ve 12. Sınıflarda haftanın 5 günü ortalama günlük 8 saat ders yapılan online eğitim sistemimizde, öğretmenlerimizin canlı olarak yaptıkları konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanısıra, rehberlik ve yönlendirme hizmetleri de yapılmaktadır.

Mevcut süreçten öğrencilerimizin olumsuz etkilenmemesi adına, sınıf öğretmenlerimiz -rehber öğretmenlerimizle ve velilerimizle sürekli iletişim kurarak, bu zorlu süreci hep birlikte uzakdan da olsa birbirimiz için bir ses, bir nefes olup hep birlikte güçlü bir inançla atlatacağız.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerinin, eğitim ve öğretim devamlılığının sağlanması amacıyla dersler altinyildiz.k12.tr üzerinden MICROSOFT TEAMS girişi ile yapılmaktadır.

Elde ettiği akademik sınav başarılarıyla, bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda kazandığı Türkiye ve Dünya dereceleri ile eğitimde örnek uygulamalarıyla “Türkiye’nin Örnek Okulu’’ vasfını gururla taşımaktadır.

Bu süreçte Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu lisesine gösterdiğiniz güven için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın