Ürgüp Halk Eğitimde mesleki çalışmalar

Ürgüp Halk Eğitimde mesleki çalışmalar NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Halk Eğitim Merkezinde 2020 – 2021 Eğitim öğretim yılı Mesleki çalışmalar ve Öğretmenler kurulu toplantısı ile açıldı. Covid19 önlemleri kapsamında yapılmış olan Mesleki çalışmalar sosyal mesafe kuralına uygun olarak ve maske kuralına özen gösterilerek yapıldı. Bu kapsamda personelin ateşi de ölçülmüş en küçük bir ihmale yer verilmemeye çalışıldı. Ayrıca […]

 Ürgüp Halk Eğitimde mesleki çalışmalar

28.09.2020 - 12:56

Güncelleme : 28.09.2020 - 12:56

Ürgüp Halk Eğitimde mesleki çalışmalar

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Halk Eğitim Merkezinde 2020 – 2021 Eğitim öğretim yılı Mesleki çalışmalar ve Öğretmenler kurulu toplantısı ile açıldı.

Covid19 önlemleri kapsamında yapılmış olan Mesleki çalışmalar sosyal mesafe kuralına uygun olarak ve maske kuralına özen gösterilerek yapıldı.

Bu kapsamda personelin ateşi de ölçülmüş en küçük bir ihmale yer verilmemeye çalışıldı. Ayrıca HES kodu sorgulamaları yapıldı.

Yapılan sene başı öğretmenler toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ziyaretleriyle teşrif etmiş ve iyi niyet ve temennileri ile yeni eğitim öğretim yılını kutladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın