Unutmadık, unutturmayacağız

Unutmadık, unutturmayacağız NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İçin Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Cengiz Gülen, 15 Temmuz hain darbe girişiminde hayatlarını kaybeden Şehitlerimizi bir kez daha anarken, söz konusu darbe girişimini önlemek için tankların önüne yatan, yaralanan gazilerimize de Türk milletinin minnettar olduğunu dile getirdi. 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde Türk Milletinin büyük bir kahramanlık destanı daha yazdığına […]

 Unutmadık, unutturmayacağız

14.07.2021 - 10:38

Güncelleme : 14.07.2021 - 10:38

Unutmadık, unutturmayacağız

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İçin Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Cengiz Gülen, 15 Temmuz hain darbe girişiminde hayatlarını kaybeden Şehitlerimizi bir kez daha anarken, söz konusu darbe girişimini önlemek için tankların önüne yatan, yaralanan gazilerimize de Türk milletinin minnettar olduğunu dile getirdi.

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde Türk Milletinin büyük bir kahramanlık destanı daha yazdığına değinen Gülen, “FETÖ alçak darbe girişimiyle ipinin kimlerin elinde olduğunu dünyaya bir kez daha gösterdi. Vatan nöbetlerinde vatandaşlarımız gündüz çalışıp gece meydanlara çoluğuyla çocuğuyla koştu. Demokrasiye, milli iradeye vurulan bütün darbeleri ‘Unutmadık, Unutturmayacağız!’ ve 15 Temmuz darbe girişimini bir kez daha şiddetle kınıyor, lanetliyorum. Rabbim, hainlere bir daha fırsat vermesin. Aziz vatanımızda şanlı bayrağımız ilelebet var kılsın” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın