Ukrayna – Kapadokya arası charter seferleri yapılacak

Ukrayna – Kapadokya arası charter seferleri yapılacak NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, yapılan görüşmeler neticesinde Ukrayna ve Kapadokya arası, haftada iki gün charter seferleri yapılacağını belirtti. Menekşe, “Turizmine daha da değer katılabilmesi için göstermiş olduğumuz yoğun çabanın neticesini almış bulunuyoruz. 25 Mart 2021’de başlayacak olan Ukrayna-Kiev Havayolları/ Nevşehir Kapadokya Havalimanı arası haftada 2 […]

 Ukrayna – Kapadokya arası charter seferleri yapılacak

04.02.2021 - 9:28

Güncelleme : 04.02.2021 - 9:28

Ukrayna – Kapadokya arası charter seferleri yapılacak

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, yapılan görüşmeler neticesinde Ukrayna ve Kapadokya arası, haftada iki gün charter seferleri yapılacağını belirtti.

Menekşe, “Turizmine daha da değer katılabilmesi için göstermiş olduğumuz yoğun çabanın neticesini almış bulunuyoruz. 25 Mart 2021’de başlayacak olan Ukrayna-Kiev Havayolları/ Nevşehir Kapadokya Havalimanı arası haftada 2 gün (Perşembe- Pazar) olmak üzere Ukrayna Havayolları ile charter uçuşları başlayacaktır. Bölgemize hayırlı olsun. Bu minvalde emeklerini ve desteklerini esirgemeyen Global Travel Hub Müdürü Mr. Ruslan Ibraiev, Stonepark/ Ukrayna Müdürü Andrii Umanets ve Stonepark Cappadocia Müdürü Muzaffer Büyükbaş’a teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın