Ücretli usta öğretici alınacak

Ücretli usta öğretici alınacak NEVŞEHİR(MHA) Şehit Muhammet Can Biçici Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden yapılan açıklamada ücretli usta öğreticilik başvurularının başladığı belirtildi. Açıklamada; “12 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğe göre;“Ücretli usta öğretici başvuruları her yıl ağustos ayı içerisinde millî eğitim müdürlükleri ve kurum müdürlüklerinin […]

 Ücretli usta öğretici alınacak

15.07.2021 - 11:52

Güncelleme : 15.07.2021 - 11:52

Ücretli usta öğretici alınacak

NEVŞEHİR(MHA) Şehit Muhammet Can Biçici Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden yapılan açıklamada ücretli usta öğreticilik başvurularının başladığı belirtildi.

Açıklamada; “12 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğe göre;“Ücretli usta öğretici başvuruları her yıl ağustos ayı içerisinde millî eğitim müdürlükleri ve kurum müdürlüklerinin internet sitesi ve ilan panolarında en az 15 gün süreli duyuru yapılarak başvuru takvimine göre alınacak. Başvurular, doğrudan kurum müdürlüklerine veya e-Yaygın sistemi üzerinden yapılır.” denilmekte. Bu doğrultuda, 2021-2022 eğitim öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici başvuruları 2-20 Ağustos tarihleri arasında alınacaktır. Başvurular,“Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formu”na esas belgeler ve dilekçe ile Nevşehir Şehit J. Onb. Muhammet Can Biçici Halk Eğitimi Merkezine yapılacaktır.1yıl geçerli olacak sıralama sonuçları en geç eylül ayının 15’ine kadar duyurulacaktır” denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın