Üçgüzeller’de yeni stant alanları oluşturulacak

Üçgüzeller’de yeni stant alanları oluşturulacak NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in en önemli turistik merkezlerinden biri olan Ürgüp ilçesi sınırları içerisinde bulunan Üç güzeller mevkiinde bulunan stantlar yeniden düzenlenecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, söz konusu projesinin Kapadokya Alan Başkanlığından çıktığını ve TOKİ’nin kısa bir süre içerisinde ihaleye yapacağını söyledi. Aktürk, “Üç […]

 Üçgüzeller’de yeni stant alanları oluşturulacak

28.01.2021 - 9:22

Güncelleme : 28.01.2021 - 9:22

Üçgüzeller’de yeni stant alanları oluşturulacak

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in en önemli turistik merkezlerinden biri olan Ürgüp ilçesi sınırları içerisinde bulunan Üç güzeller mevkiinde bulunan stantlar yeniden düzenlenecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, söz konusu projesinin Kapadokya Alan Başkanlığından çıktığını ve TOKİ’nin kısa bir süre içerisinde ihaleye yapacağını söyledi.

Aktürk, “Üç güzeller mevkiinde TOKİ ve Kapadokya Alan Başkanlığıyla birlikte bir çalışma yapacağız. Oradaki stantların bir tip projesine dönüştürülmesini hedefliyoruz. Alan başkanlığımızdan projemizin onayı çıktı. Hızlı bir şekilde TOKİ projemizi ihaleye çıkaracak. Orada bölgemizin ruhuna uygun, daha estetik ve görsel stantlar yapacağız. Otoparkıyla, yeni stant alanlarıyla birlikte burası Ürgüp belediyemizin mülkiyetine geçecek” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın