Üç aylar huzur ve barış getirsin

Üç aylar huzur ve barış getirsin NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Müftüsü İsmail Karadavut, Üç ayların İslam Alemine, ülkemize huzur ve barış getirmesi temennisinde bulundu. Karadavut, “Üç ayların manevî iklimine yeniden ulaşmanın heyecanını yaşamaktayız. Bizleri bu rahmet ve mağfiret mevsimine kavuşturan Yüce Allah’a hamd ü senalar olsun… Üç aylar, dünya yolculuğumuzda soluklandığımız, enerji depoladığımız ve hayatın geri […]

 Üç aylar huzur ve barış getirsin

22.02.2021 - 9:00

Güncelleme : 22.02.2021 - 9:00

Üç aylar huzur ve barış getirsin

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Müftüsü İsmail Karadavut, Üç ayların İslam Alemine, ülkemize huzur ve barış getirmesi temennisinde bulundu.

Karadavut, “Üç ayların manevî iklimine yeniden ulaşmanın heyecanını yaşamaktayız. Bizleri bu rahmet ve mağfiret mevsimine kavuşturan Yüce Allah’a hamd ü senalar olsun… Üç aylar, dünya yolculuğumuzda soluklandığımız, enerji depoladığımız ve hayatın geri kalan evresine daha güçlü devam edebilmemiz için fırsat zamanlarıdır. Receb, Şaban ve Ramazan ayları bizlere ömrümüzü yeniden muhasebe etme, tefekkür, özümüze dönme, kendimizle barışma ve maneviyatımızı güçlendirme imkanı sunmaktadır. Bizlere düşen Rabbimize yönelip, O’nun rızasını kazanma gayretinde olmaktır. Üç ayların ve Regaib Kandilinin devletimize, milletimize, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın