Tütün ve alkol dairesi başkanlığından duyuru

Tütün ve alkol dairesi başkanlığından duyuru NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bakanlık tütün ve alkol dairesi başkanlığının duyurusunu kamuoyu ile paylaştı. Duyuruda; “Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığınca, Yeni Çevrimiçi (online) Satış Belgesi Sistemine geçiş kapsamında, 31 Ağustos 2020 tarihi itibariyle yeni başvuru alımı durdurulmuş olup, 07 Eylül 2020 itibari […]

 Tütün ve alkol dairesi başkanlığından duyuru

28.09.2020 - 12:48

Güncelleme : 28.09.2020 - 12:48

Tütün ve alkol dairesi başkanlığından duyuru

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bakanlık tütün ve alkol dairesi başkanlığının duyurusunu kamuoyu ile paylaştı.

Duyuruda; “Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığınca, Yeni Çevrimiçi (online) Satış Belgesi Sistemine geçiş kapsamında, 31 Ağustos 2020 tarihi itibariyle yeni başvuru alımı durdurulmuş olup, 07 Eylül 2020 itibari ile de eski çevrimiçi satış belgesi sistemi kapatılmıştı. Yeni Çevrimiçi (online) Satış Belgesi Sistemi faaliyete geçirilmiş olup; yeni satış belgesi almak veya mevcut satış belgeleri üzerinde güncelleme yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın başvuru yapabilmesine tekrar imkan tanınmıştır.

Bakanlığımız İl ve İlçe Müdürlüklerinde satış belgesi işlemlerini yürütmekle yetkilendirilmiş personel, Bakanlığımız ağlarına bağlanmak için kullandıkları kullanıcı adları ve şifreler ile yeni çevrimiçi satış belgesi sistemine giriş yapabilecektir” denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın