Tüm eğitim çalışanları dikkate alınmalı

Tüm eğitim çalışanları dikkate alınmalı NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığından yapılan açıklamada Korona Virüs salgını dolayısıyla yapılacak aşılamalarda sadece öğretmenlerin değil tüm eğitim çalışanlarının dikkate alınması gerektiğine dikkat çekildi. Açıklamada; “Milli Eğitim Bakanlığımız öğretmenlerden gönüllü aşı olmak isteyenlerin isimlerini soruyor. Ancak, aşılama çalışmaları kapsamında sadece öğretmenlerimiz değil, milli eğitim müdürlüklerimizde çalışan tüm eğitim personeli bu […]

 Tüm eğitim çalışanları dikkate alınmalı

18.01.2021 - 12:15

Güncelleme : 18.01.2021 - 12:15

Tüm eğitim çalışanları dikkate alınmalı

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığından yapılan açıklamada Korona Virüs salgını dolayısıyla yapılacak aşılamalarda sadece öğretmenlerin değil tüm eğitim çalışanlarının dikkate alınması gerektiğine dikkat çekildi.

Açıklamada; “Milli Eğitim Bakanlığımız öğretmenlerden gönüllü aşı olmak isteyenlerin isimlerini soruyor. Ancak, aşılama çalışmaları kapsamında sadece öğretmenlerimiz değil, milli eğitim müdürlüklerimizde çalışan tüm eğitim personeli bu konuda bir bütün olarak ele alınmalı. Yardımcı hizmetli, Memur, VHKİ, Şef, tekniker, Teknisyen bütün çalışanlarımız bu çalışmaya dahil edilmelidir” denildi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın