TSS Başkanı Çetin’den Geylan’a teşekkür

TSS Başkanı Çetin’den Geylan’a teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, salgın döneminde fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına yönelik duyarlı paylaşımlarından dolayı Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’a teşekkür etti. Çetin, “Salgınla savaşımızda ön cephede cesaret ve fedakarlıkla vazife yerine getiren sağlık çalışanlarına minnettarız. Dualarımız ve desteğimizle […]

 TSS Başkanı Çetin’den Geylan’a teşekkür

26.12.2020 - 11:15

Güncelleme : 26.12.2020 - 11:15

TSS Başkanı Çetin’den Geylan’a teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, salgın döneminde fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına yönelik duyarlı paylaşımlarından dolayı Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’a teşekkür etti.

Çetin, “Salgınla savaşımızda ön cephede cesaret ve fedakarlıkla vazife yerine getiren sağlık çalışanlarına minnettarız. Dualarımız ve desteğimizle sağlıkçılarımızlayız .Öte yandan; Şu salgınla mücadele günlerinde dahi sağlık çalışanlarına şiddet uygulayan insan görünümlü yaratıklara hak ettikleri şekilde müeyyide uygulandığını görecek miyiz?. Binlercesinin virüsle muhatap olduğu, yüzlercesinin hayatını kaybettiği sağlık çalışanlarımızın; en azından, ekonomik ve özlük haklarının teslim edildiğini, motivasyonlarını artıracak tedbirlerin alındığını görecek miyiz?. Bu düşüncelerini bizimle paylaşan Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talep Geylan’a son derece duyarlı yaklaşımlarından dolayı da teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın