Hamdolsun cenneti anaların ayakları altına seren yüce bir dine mensubuz

Hamdolsun cenneti anaların ayakları altına seren yüce bir dine mensubuz NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, 8 Mart dünya kadınlar günü dolayısıyla yaptığı açıklamada “Hamdolsun cenneti anaların ayakları altına seren yüce bir dine mensubuz” dedi. MHP Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Gürbüz, “Yaratılmış bütün mahlukatı kutsiyet sıralamasına koysak şüphesiz kadınlarımız en başta gelir. […]

 Hamdolsun cenneti anaların ayakları altına seren yüce bir dine mensubuz

08.03.2021 - 10:09

Güncelleme : 08.03.2021 - 10:09

Hamdolsun cenneti anaların ayakları altına seren yüce bir dine mensubuz

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, 8 Mart dünya kadınlar günü dolayısıyla yaptığı açıklamada “Hamdolsun cenneti anaların ayakları altına seren yüce bir dine mensubuz” dedi.

MHP Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Gürbüz, “Yaratılmış bütün mahlukatı kutsiyet sıralamasına koysak şüphesiz kadınlarımız en başta gelir. Hamdolsun cenneti anaların ayakları altına seren yüce bir dine mensubuz. Ruhunu bu dinde eritmiş Türk milleti, en aziz bildiği toprağına Anadolu adını vermiştir. Savaşta evladını ve eşini şehadete gönderirken, ‘Ya şehit ol ya gazi’ diyebilen vefakar analarımızı, bacılarımızı asla unutmadık. Kara Fatmalar, Nene Hatunlar kadının gücünü, kadının içtimai hayattaki rolünü açıkça anlatmıyor mu” ifadelerini de yer verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın