Taygurt ve Özmen’den Leblebici’ye ziyaret

Taygurt ve Özmen’den Leblebici’ye ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt ve Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, İş İnsanı Muzaffer Lebleci’nin gıda fabrikasını ziyaret etti. Günümüz koşullarında iş istihdamı oluşturmanın daha büyük bir önem kazandığını kaydeden Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt, dünya kalitesinde kahvaltılık gevreklerin de üretildiği fabrikada ciddi oranda bir iş istihdamı oluşturulduğunu […]

 Taygurt ve Özmen’den Leblebici’ye ziyaret

29.01.2021 - 10:44

Güncelleme : 29.01.2021 - 10:44

Taygurt ve Özmen’den Leblebici’ye ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt ve Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, İş İnsanı Muzaffer Lebleci’nin gıda fabrikasını ziyaret etti.

Günümüz koşullarında iş istihdamı oluşturmanın daha büyük bir önem kazandığını kaydeden Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt, dünya kalitesinde kahvaltılık gevreklerin de üretildiği fabrikada ciddi oranda bir iş istihdamı oluşturulduğunu ve bundan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti.

İş İnsanı Muzaffer Leblebici’nin bu tür yatırımlarının devam etmesi arzusunda bulunduklarını da kaydeden Nevşehir Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt ziyaretin anısına kendisine bir de hediye takdim etti.

Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’de İş İnsanı Muzaffer Leblebici’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın