Tarım Ve Orman Bakanlığı Ar-Ge destek programı

Tarım Ve Orman Bakanlığı Ar-Ge destek programı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada Tarım ve Orman Bakanlığının Ar-ge destekleri konusunda bilgilendirmelerde bulunuldu. Açıklamada; “Tarım ve Orman Bakanlığı Ar-Ge Destek Programı kapsamında proje başvurularının kabulü için 16. Çağrıya çıkılmıştır. Ar-Ge Destek Programı 16. Proje Çağrısı kapsamında; a) Üniversiteler, b) TÜBİTAK Ar-Ge birimleri, c) Sivil toplum […]

 Tarım Ve Orman Bakanlığı Ar-Ge destek programı

13.10.2020 - 9:56

Güncelleme : 13.10.2020 - 9:56

Tarım Ve Orman Bakanlığı Ar-Ge destek programı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada Tarım ve Orman Bakanlığının Ar-ge destekleri konusunda bilgilendirmelerde bulunuldu.

Açıklamada; “Tarım ve Orman Bakanlığı Ar-Ge Destek Programı kapsamında proje başvurularının kabulü için 16. Çağrıya çıkılmıştır.

Ar-Ge Destek Programı 16. Proje Çağrısı kapsamında;

a) Üniversiteler,

b) TÜBİTAK Ar-Ge birimleri,

c) Sivil toplum ve meslek kuruluşları,

ç) Özel sektör kuruluşları (şahıs şirketleri ve adi ortaklıklar hariç olmak üzere
sermaye şirketleri) başvuru yapabilir. Yukarıda belirtilen kurum/kuruluşların haricindeki
kurum/kuruluşlar ve gerçek kişilerin proje başvuruları değerlendirme dışı bırakılır.

I ve II. Grup Öncelikli Ar-Ge Konuları kapsamında hazırlanacak projelerde proje ortağı bulunması zorunludur. Sadece I. Grupta “Tarım Ekonomisi” başlığı altında yer alan üç madde kapsamında olan projeler için yapılacak başvurularda ise proje ortağı zorunluluğu mevcut olmamakla birlikte istenildiğinde proje ortağı alınabilir” ifadelerinde bulunuldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın