Sulusaray’da Jandarma’nın motosiklet denetimi

Sulusaray’da Jandarma’nın motosiklet denetimi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasında rutin devriye görevini gerçekleştiren jandarma asayiş ekipleri devriye esnasında sesli egzozla çevreyi rahatsız ettiği ve kask takmadıklarını fark edilen, Nevşehir merkeze bağlı Nar Kasabasından Kasabaya geldikleri öğrenilen 2 motorlu şahısı durdurdu. Yapılan denetimde şahısların ehliyetsiz ve evraksız olduklarını tespit edildi. Daha sonra olay yerine jandarma trafik ekipleri […]

 Sulusaray’da Jandarma’nın motosiklet denetimi

29.09.2020 - 10:11

Güncelleme : 29.09.2020 - 10:11

Sulusaray’da Jandarma’nın motosiklet denetimi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasında rutin devriye görevini gerçekleştiren jandarma asayiş ekipleri devriye esnasında sesli egzozla çevreyi rahatsız ettiği ve kask takmadıklarını fark edilen, Nevşehir merkeze bağlı Nar Kasabasından Kasabaya geldikleri öğrenilen 2 motorlu şahısı durdurdu. Yapılan denetimde şahısların ehliyetsiz ve evraksız olduklarını tespit edildi.

Daha sonra olay yerine jandarma trafik ekipleri çağırıldı. Trafik ekipleri ehliyet ve evrak eksikliğinden şahıslara 3701 TL cezai işlem uyguladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın